Continental padangos

172 pasiūlymai nuo 87,00 € iki 454,00 €

Žieminių padangų modeliai

Vasarinių padangų modeliai

Tinkamos kiekvienam automobiliui

„Continental“ visada siekia siūlyti geriausius padangų sprendimus nepriklausomai nuo automobilio. Visapusį supratimą apie tyrimus, vystymą ir bandymus taikome visoms padangoms, kurių kiekviena yra puikiai pritaikyta savo paskirčiai.

Įmonė pradėjo veiklą 1871 m. Hanoveryje, Vokietijoje, sukaupusi milžinišką žinių ir patirties bagažą. Be to, dešimtmečiai išsamių tyrimų ir bandymų be jokių abejonių įrodė, kad padangos nėra vien tik svarbios bendroms automobilio savybėms jos taip pat labai įtakoja ir stabdymo galią.

Pabrėždami pažangą, Continental nuolatos siekia optimizuoti savo gaminių gamą. Poduktų kūrimo komandos dirba siekdamos maksimalių visų su saugumu susijusių padangų savybių, tuo pačiu mažinant pasipriešinimą riedėjimui. Šie akcentai iš esmės prisideda prie važiavimo saugumo ir tvarumo.

Visame pasaulyje korporacijos padaliniuose 61 šalyse 554 vietoje dirba daugiau kaip 190 000 darbuotojų.

Padangų bandymai visose situacijose

„Continental“ intensyviai bando savo padangas bandymų poligonuose visame pasaulyje, tarp kurių yra ir "namų" trasa „Contidrom“ netoli Hanoverio.

„Contidrom“ bandymų poligone yra pirmoji pasaulyje visiškai automatizuota padangų bandymų sistema AIBA, kur testai atliekami ant šlapios ir sausos dangos ištisus metus.

Šis nuolatinis dėmesys kiekvienam saugumo ir savybių aspektui yra ne kartą patvirtintas nepriklausomų bandymų visame pasaulyje, kurių metu mes reguliariai pelnome aukščiausius įvertinimus ir rekomendacijas.

Be to, šio gamintojo padangos taip pat turi išlaikyti šimtus itin reiklių automobilių gamintojų testų, kad užtikrintų aukščiausius standartus. Tik tada „Continental“ padangos patvirtinamos kaip originali įranga (OE).

Loading...
Profesionali konsultacija