Haxer Ratlankiai

322 pasiūlymai nuo 123,00 € iki 399,00 €

„Haxer“ filosofija

„Haxer“ gamintojo filosofija grindžiama trimis pagrindiniais elementais:

  • Kokybė. Gamybos procese svarbiausi tikslai yra kad kiekvienas ratlankis būtų stiprus, saugus ir kokybiškas.

  • Dizainas. „Haxer“ ratlankiai spinduliuos šiuolaikišką sportiškumą, nesenstančią eleganciją. 

  • Gamyba. Haxer ratlankių kruopštūs inžineriniai sprendimai leidžia sukurti aukšto stiprumo, bet lengvus ratlankius. Visi šiuolaikiški inžineriniai sprendimai garantuoja, kad „Haxer“ ratlankiai būs tvirti, lengvi, kokybiški ir stulbinantys

„Haxer“ filosofija

„FORGED“ serija

Kiekviename „HAXER Forged“ serijos ratlankyje atsispindi dešimtmečius kaupta aukščiausios kokybės kaltinių ratlankių gamybos patirtis. Mes gaminame ratlankius, kurie mūsų pramoniniame sektoriuje pasižymi ne tik savo žaviu dizainu, bet ir ilgaamžiškumu, tvarumu bei eksploatacinėmis savybėmis.

„HYBRID-FORGED“ serija

Šie HAXER ratlankiai gaminami naudojant modernų srautu formuojamą liejimo procesą, kuriuo padidinamas stiprumas ir sumažinamas svoris, todėl pagerėja bendrosios eksploatacinės charakteristikos ir ilgaamžiškumas, lyginant su įprastiniais OEM ratlankiais.

„CAST“ serija

„HAXER Cast“ serijos monoblokiniai ratlankiai, pagaminti naudojant žemo slėgio liejimo ir išsamios kokybės kontrolės procesus, išsiskiria moderniai griežta išvaizda, pritaikyta naujausiems egzotiškiems automobiliams, sedanams, kupė automobiliams ir visureigiams.

Loading...
Profesionali konsultacija