987 pasiūlymai nuo 159,00 € iki 572,00 €

Apie "Brock" ratlankius

Šio gamintojo ratlankiai visada atrodys solidžiai bei prabangiai. Gamybos procese naudojami šiuolaikinė programinė įranda, kuri leidžia suprojektuoti matematiškai ir topologiškai tobulas geometrines ratlankių savybės. Taip ratlankiai „gimsta“ maksimaliai stiprūs, lengvi, bei jų gamyboje sunaudojama mažiau aliuminio bei iškastinio kuro.

„Brock“ ratlankių gamintojas dar prieš pradėdamas naujo dizaino ratlankių gamybą su kompiuterinio modeliavimo pagalba tikrina visus galimus aplinkos ir veikimo scenarijus, taip surasdamas silpniausias ratlankių vietas. Taip dar prieš gaminimą surandamas geriausias kokybės ir svorio santykis, bei nustatomas tikslios medžiagos panaudojimas

„Brock“ ratlankių gamintojas naudoja tik žinomų tiekėjų žaliavas. Prieš pateikiant į gamybos linijas, kiekvienas  aliuminio gabalas yra patikrinimas spektriniais bandymais. 

Kadangi kiekvienas ratlankis yra „atsakingas“ už jūsų saugumą kelyje, tai visi „Brock“ ratlankiai yra patikrinami automatizuotoje rentgeno kabinoje, kad būtų išvengta kritinių klaidų ir dalių, taip apsaugant savo klientą.

Loading...
Profesionali konsultacija