Gislaved padangos

Gislaved šiaurietiškos padangos

Pirmiausia – sauga

„Gislaved“ prekės ženklu galima pasitikėti bet kokiomis sąlygomis – lyjant ar šviečiant saulei, sningant ar esant plikledžiui. Ir dar niekada nebuvo taip svarbu kaip kintančiomis šių dienų klimato sąlygomis su orais ne pagal sezoną ir norma tampančiais ekstremaliais išbandymais.

Technologijos ir inovacijos

Kompanija nuolat atlieka tyrimus, kuria ir pristato rinkai naujas padangas, kurios gaminamos pagal naujausias medžiagų ir saugos technologijas. Štai kodėl galima pasitikėti „Gislaved“ padangomis. Jos užtikrins nepriekaištingą transporto priemonės apsaugą nuo atšiauriausių šiaurietiško tipo sąlygų keliuose. Nuolatinis tobulėjimo procesas (NTP) užtikrina, kad įmonė nuosekliai tiektų patobulintus ir pagerintus gaminius, paremtus pasaulyje pripažintomis kontinentinės grupės žiniomis.

Patraukli kaina

Tikimasi, kad padangos bus tvarios, pasižymės optimaliomis eksploatacinėmis savybėmis ir išsiskirs sąžininga kaina. Be abejo, turint omenyje, kad sąnaudos nėra tik įsigytos padangos, bet ir pats faktas, ar dažnai jas reikia keisti. „Gislaved“ padangos visapusiškai išbandomos ir patikrinamos šiaurietiškomis sąlygomis, kad būtų pagerintas stiprumas ir sumažintas protektoriaus nusidėvėjimas. Kuo ilgesnis padangų tinkamumo eksploatuoti laikas, tuo rečiau jas reikės keisti, todėl reikės išleisti mažiau pinigų ir bus mažiau problemų.

Kodėl „Gislaved“ padangos yra jūsų teisingas pasirinkimas?

Nuo ko pradėsite, kai padangų pasirinkimas – toks didelis? Reikia pripažinti, kad yra tiek daug technologijų, raštų ir junginių. Dauguma žmonių paprasčiausiai pageidauja geriausio sprendimo, atitinkančio jų vairavimo poreikius. Ypač kai sprendimas pirkti yra labai svarbus laiko atžvilgiu ir paprastai susijęs su sezoniniu vasarinių ar žieminių padangų keitimu. Vairuotojai tiesiog nori tinkamų padangų už tinkamą kainą, kad galėtų mėgautis saugiu vairavimu.

Padangos Gislaved nenustoja tobulėti

Padangos Gislaved nenustoja tobulėti
  • Broliai Gislow kompaniją įkūrė 1893 metais ir ją pavadino pagal Švedijos kaimą.

  • Jie apgynė savo novatorišką dvasią ir išskirtinę kokybę, paremtą šiaurietiškomis savybėmis ir patirtimi

  • 1905 metais paleista pirmoji Švedijos bekelių padangų produkcijos linija.

  • Pagaminti pirmieji „Volvo“ automobiliai, sumontuoti su šios „Gislaved“ padangomis.

  • Vienas svarbiausių įvykių – milijonai padangų, pagamintų 1949 metais.

  • Iki 1970 metų pagrindinės eksporto rinkos buvo Skandinavija, Japonija ir Šiaurės Amerika.

  • „Gislaved“ prisijungia prie „Continental AG“, – padangų lyderės pasaulyje 

Loading...
Profesionali konsultacija