Kumho padangos

212 pasiūlymai nuo 56,00 € iki 230,00 €

Žieminių padangų modeliai

Vasarinių padangų modeliai

Apie Kumho padangas

„Kumho Tire“ yra septinta pagal dydį bendrovė Korėjoje. Bendrovė savo pagamintas padangas eksportuoja visame pasaulyje. Ji turi pasaulinį pardavimo organizacijų tinklą. Savo atstovybes ji turi net 180 šalių visame pasaulyje, o per metus pagamina per 68 mln. padangų.

EKOSĄMONINGI PRODUKTAI IR GAMINAI Įmonė savo produkciją gamina taikydama technologines inovacijas pagal ekologišką viziją. „Kumho“ aktyviai ieško pažangių medžiagų ir aplinkai nekenksmingų gamybos metodų.

ELEKTRINIŲ TRANSPORTO PRIEMONIŲ PADANGOS „Kumho Tyre“ tiki, kad kita padangų karta turi išsiskirti puikiomis techninėmis charakteristikomis ir našumu, saugumu ir ekologiniu sąmoningumu. Kompanija daug metų rėmė mokslinius tyrimus ir investavo į naujoves, todėl šiuo metu gali didžiuotis savo puikiu rezultatu – ECOTRON padangomis elektrinėms transporto priemonėms. Skirtingai nuo įprastinių padangų, naudojamas silicis, naujos rūšies smūgiams atspari medžiaga ir speciali juodoji anglis. Toks naujausias derinys pasižymi iki 45 % mažesniu pasipriešinimu riedėjimui ir beveik 10 % mažesniu degimo greičiu, todėl sumažėja ir į orą išmetamų teršalų kiekis.

MOTOSPORTAS „Kumho“, remdama daugybę motosporto renginių, taip pat sukūrė ir padangas F1.

Kaip gaminamos Kumho padangos?

„Kumho Tires“ turi tris gamybos padalinius Pietų Korėjoje – gamyklas Pyeongtaeko, Gokseongo ir Knagdžu miestuose, kuriuose yra ir anksčiau paminėtas „Kumho“ mokslinių tyrimų ir plėtros centras. Dar yra trys padangų gamyklos Kinijoje – Tiandzine, Gaoxine (Nankinas) ir Čangčuno miestuose. Dar vieną gamyklą įmonė turi Vietname, Binh Duong provincijoje.

Padangų gamintoja turi tris mokslinių tyrimų ir plėtros centrus, iš kurių didžiausias yra Gwangju mieste, Pietų Korėjoje. Kiti du centrai yra Akrone, Ohajo valstijoje, ir Birmingeme, Vakarų Midlandse. Todėl įmonė savo produkciją gali tiekti ir JAV, ir Europai. Kiti mokslinių tyrimų centrai įkūrti Buchholze (Vokietija) ir Tinadzine (Kinija).

Loading...
Profesionali konsultacija