Maxxis padangos

173 pasiūlymai nuo 51,00 € iki 228,00 €

Žieminių padangų modeliai

Vasarinių padangų modeliai

Universalių padangų modeliai

Apie Maxxis

Maxxis - viena iš pirmaujančių pasaulyje padangas gaminančių kompanijų netapo staiga – nuo tada, kai 1967 metais kompanija buvo įkurta, ji garsėjo savo atsidavimu gaminant puikios kokybės produkciją bei aukščiausio lygio klientų aptarnavimu.

Tikslas kuriant aukščiausios kokybės produkciją privedė Maxxis prie naujų technologijų, gaminant padangas, kūrimo. Maxxis produkcija išbandoma ne tik savo kompanijos gamyklose, bet ir pasaulyje pirmaujančiuose testavimo centruose. Kiekviena Maxxis padanga gaminama naudojant pažangiausią įrangą! Produkcijos kokybę užtikrina ir personalas, demonstruojantis atitikimą standartams visuose lygmenyse - nuo kompanijos vadovybės iki darbininko. Maxxis produkcija atitinka griežčiausius įžymių sportininkų (pasaulinių čempionatų nugalėtojų, eksploatuojančių Maxxis padangas) keliamus reikalavimus.

Nuo laimėjimų lenktynėse iki saugaus kasdieninio važiavimo! Maxxis – kompanija, kuria pasitiki motociklų ir automobilių vairuotojai!

Istorija

Istorija

Kaip ir daugelis kitų didelių kompanijų, Maxxis pradėjo nuo mažų žingsnelių. Po kompanijos įkūrimo 1967 metais, kompanija Maxxis International pradėjo savo kelią Taivane kaip padangų gamintojas.

Nuolat plečiantis ir užtikrinant tvirtą augimą, Maxxis tapo pačiu didžiausiu padangų, skirtų dviračiams, gamintoju pasaulyje ir išlieka tokiu iki šių dienų.

Per kelis dešimtmečius Maxxis užkariavo naujas rinkas siūlydami produkciją motociklams, lengviesiems automobiliams, automobiliams 4x4, lengvąjam krovininiam transportui, sunkvežimiams ir autobusams, keturračiams, lenktyniniams kartingams, pramoninei technikai, žoliapjovėms bei įrangą žolės ir sodo augalų pjovimui.

Tačiau, nepriklausomai nuo to, kokia didele kompanija tapo, Maxxis personalas žino, jog nuolatinių pirkėjų pritraukimas ir palaikymas – tai pagrindinis kompanijos tikslas!

Loading...
Profesionali konsultacija