Nexen padangos

101 pasiūlymai nuo 45,00 € iki 195,00 €

Žieminių padangų modeliai

Vasarinių padangų modeliai

Apie Nexen

Per pastaruosius kelerius metus NexenTire – viena iš greičiausiai augančių bendrovių pasaulyje savo srityje. Šiuo metu ji turi atstovybes Europoje, Amerikoje ir Kinijoje. Bendrovei priklauso trys didžiulės gamyklos – Chengniong (beveik 500 000 m2 ploto), Yangsang ir Qingdao (529 000m2), sugebančius pagaminti keletą dešimčių milijonų padangų per metus, ir keturis mokslinių tyrimų centrus (Pietų Korėjoje, Europoje, Amerikoje ir Kinijoje).

NexenTire vizija: patekti į didžiausių pasaulyje automobilių padangų gamintojų dešimtuką. Dėl šios priežasties per paskutinius kelerius metus buvo atliktos didelio masto investicijos naujų pramoninių zonų statybai ir jų aprūpinimui naujausiais įrenginiais, intensyvi plėtra inovatyvių technologijų, siekiant sukurti maksimaliai patikimą ir ekologišką padangų produkciją, o taip pat aktyviai plėtojant bendradarbiavimą su pasaulio automobilių gamintojais ir užimant originalios gamyklinės komplektacijos (OE) rinką su savo produkcija.

Padangų kokybė

Siekiant vartotojus aprūpinti pačia moderniausia ir aukščiausios kokybės produkcija, visi bendrovės NexenTire gamybos procesai vykdomi laikantis tarptautinių standartų ir kokybės reikalavimų ISO/TS16949 ir kitų.

Šiuo metu bendrovėje NexenTire veikia 4 mokslinių tyrimų centrai – Korėjoje, Europoje, Amerikoje ir Kinijoje. Pagrindinė tyrimų sritis – tai aukštos kokybės padangų gamyba, ekologiškų ir ekonomiškų medžiagų kūrimas, tyrimai, eismo sąlygų ir pasaulinės klimato kaitos srityse.

Su naujų padangų technologijų plėtra pagrindinis tikslas yra naujo saugumo lygio ir standartų siekimas. Tyrimai vykdomi trimis pagrindinėmis kryptimis – „Aukštosios technologijos“ siekiant pagerinti produkciją, „Pagreitis“ – siekiant sumažinti laiką, kuris reikalingas nuo produkto kūrimo pradžios iki pardavimų pradžios ir „Personalo valdymas“ siekiant daug efektyvesnio galimybių atskleidimo ir kompetetingų ir aukštos kvalifikacijos darbuotojų mokymo.

Mokslinės veiklos rezultatas yra nuolatinis gamybos procesų gerinimas – pagerinto protektoriaus rašto ir padangos konstrukcijos kūrimas, geresnė gumos mišinio sudėtis ir technologiniai procesai.

Loading...
Profesionali konsultacija