Toyo Padangos

202 pasiūlymai nuo 48,00 € iki 282,00 €

Žieminių padangų modeliai

Vasarinių padangų modeliai

Universalių padangų modeliai

Apie Toyo

Toyo Tires susikūrė tvirtą reputaciją visame pasaulyje. Europoje Toyo Tires rekomenduoja daugelio žurnalų vykdomi bandymai, o Jungtinėse Amerikos Valstijose Šiaurės Amerikos padangų pardavėjai nuo 2000 metų jau septynis kartus Toyo Tires įvertino kaip prekių ženklą Nr. 1.

Vizija apie puikių padangų gamybą atsirado 1945 m. rugpjūtį, kai steigėjas ir prezidentas Rikimacu Tomihisa įsteigė įmonę Toyo Tire & Rubber Co, Ltd Japonijoje.

2005 m. įkurta įmonė Toyo Tire Europe, kuri buvo ir pagrindinė Toyo būstinė Europoje ir įmonių Toyo Tyre (UK) Ltd, Toyo Tire Benelux B.V ir Toyo Tire Italia Spa pagrindinė įmonė. Bendrovė Toyo Tire Europe yra atsakinga už visą prekybos ir rinkodaros veiklą Europoje, ji bendradarbiauja su importuotojais ir antrinėmis įmonėmis.

Bandymų centrai

Toyo Tires vykdo vieną iš sudėtingiausių ir išsamiausių bandymų programų savo veiklos srityje. Tai padeda mums kurti ir teikti rinkai nuosekliai aukštos kokybės produktus ir užtikrinti aukštą jų saugumo ir efektyvumo lygį. Be toliau nurodytų bandymų poligonų ir techninių centrų Japonijoje, išsamūs bandymai realiomis sąlygomis vykdomi visose mūsų rinkose visame pasaulyje

Bandymų įstaigos

  • Toyo Tires bandymų poligonas – Mijadzakis, Japonija

  • Toyo Tires bandymų poligonas – Saroma, Japonija

  • Toyo Tires techninis centras – Itamis, Japonija

Loading...
Profesionali konsultacija