Triangle Padangos

214 pasiūlymai nuo 42,00 € iki 291,00 €

Žieminių padangų modeliai

Vasarinių padangų modeliai

Universalių padangų modeliai

Biudžetinių padangų elitas

„Premium Budget“ klasę patenka tik neginčijamos kokybės ir aukšto saugumo lygio padangos, atitinkančios daugybę kriterijų. Juos sugebėjo įgyvendinti ir kompanija „Triangle“. Todėl visi šioje įmonėje pagamintų padangų pardavėjai turi teisę naudoti atitinkamą atpažinimo ženklą.„

  • „Triangle Tires“ yra pasaulinio masto įmonė – viena iš 25 didžiausių padangų gamintojų pasaulyje, turinti 43 metų patirtį.

  • „Triangle“ yra sertifikuota daugiau nei 60 pasaulio šalių, įskaitant ECE sertifikatą Europos Sąjungoje ir DOT sertifikatą JAV.

  • Su „Triangle“ bendradarbiauja apie 50 automobilių gamintojų, įskaitant „Caterpillar“, „Volvo“, „Iveco“, „Nissan“, „Hyunday“ ir „Liebherr“.

Premium Budget“ klasės padangos „Triangle“ – kai kokybė aukštesnė už kainą.

Inovacijos ir ekologija

Inovacijos ir ekologija

Triangle padangų tyrimų laboratorija vykdo tiek padangų dizaino ir medžiagų bandymus, tiek organizuoja modelių testavimą. Tyrimų tikslas – siekti, kad artimiausioje ateityje visas inovacijas būtų galima užtikrinti savo pačių jėgomis. Todėl pritraukiami ir talentingi mokslininkai, ir top vadybininkai iš kitų padangų gaminimo įmonių. Kokybę patvirtina faktas, kad Triangle produkciją sertifikavo pasaulyje pirmaujantys sertifikavimo biurai, kaip DOT, ECE ir CCC.

Jau 2009 m. įmonė Triangle kartu su savo partneriais paskelbė „Green Earth“ deklaraciją. Jos pagrindinė žinia – įsipareigojimas maksimaliai sumažinti anglies dvideginio išmetimo kiekį. Tai pasiekiama naudojant efektyvias technologijas ir alternatyvius energijos šaltinius. Viena iš penkių Triangle gamyklų vykdo veiklą, iš dalies naudodama saulės energiją. Jos 350 000 m² plote galima pagaminti 8 milijonus padangų per metus, todėl plačiau naudojami švarūs ir atsinaujinantys ištekliai turi didelį poveikį aplinkai.

Loading...
Profesionali konsultacija