Yokohama Padangos

596 pasiūlymai nuo 65,00 € iki 326,00 €

Žieminių padangų modeliai

Vasarinių padangų modeliai

Universalių padangų modeliai

Kelyje su Yokohama

YOKOHAMA misija – puoselėti į klientą orientuotą kultūrą, paremtą pasaulyje žinomų ir pripažįstamų gaminių tiekimu. Tokie gaminiai ne tik tenkina dinamiškos rinkos poreikius, bet ir sumažina padangų gamintojos poveikį aplinkai.

Įmonė didžiausią dėmesį skiria aukštos kokybės produkcijos gamybai, kad pagerintų žmonių ir bendruomenių, kuriose ji dirba, gyvenimo kokybę. YOKOHAMA , kuri tapo aukšiausios padangų klasės Japonijoje gamintoja, savo milžinišką praktinę patirtį taiko geriausių profesionalų motosporto pasaulyje. Taip ji gali perteikti produkcijos naudą ir privalumus, kuriais paprastai naudojasi asfalto didvyriai nuo geriausių profesionalų čempionatų iki paprastų keleivinių automobilių naudotojų – nuo trasos iki paprasto kelio.

Jau daug metų iš eilės YOKOHAMA pastangos pripažįstamos visame pasaulyje. Įmonė nominuojama daugybei pramoninių apdovanojimų už pasiekimus motosporto srityje bei ypač gerų eksploatacinių savybių padangas, taip pat už nuolatinį darbą aplinkosaugos ir energijos efektyvumo sektoriuose.

Moksliniai tyrimai ir plėtra

Integruotame YOKOHAMA mokslinių tyrimų ir plėtros centre (RADIC), įsikūrusiame Hiratsukos gamykloje, sumontuota moderni įranga, įskaitant superkompiuterius ir centrifuginius separatorius.

Savo didelėse bandymų ir testavimo patalpose, esančiose D-PARC (Daigo žemės paviršiaus ir mokslinių tyrimų centras) ir YOKOHAMA padangų bandymų centre Hokaide, įmonė modeliuoja ir imituoja visų rūšių kelio dangas. D-PARC ovali bandymų trasa išsiskiria 41-o laipsnio posūkiu, Japonijos didžiausia slydimo bandymų aikštele ir 20 rūšių kelio dangų.

Savo padangų bandymų centre Hokaide, kuriame atliekami žieminių padangų bandymai, kompanija vertina nedygliuotų padangų važiavimą, stabdymą, posūkius, dinaminę trauką ir važiavimo nuožulna ypatybes esant labai įvairioms sąlygoms.

Europoje Švedijos „Yokohama“ bandymų centras (YTCS), kuris yra netoli poliarinio rato, padeda kurti žieminius ir universalius gaminius, o Europos bandymų komanda pagrinde dirba „Yokohama“ Niurburgringo bandymų centre Vokietijoje.

Loading...
Profesionali konsultacija