Vasarinės padangos

Lyginant su žieminėmis, vasarinės padangos yra gaminamos iš kietesnio mišinio, kurio struktūra išlieka tvirta elastinga važiuojant įkaitusiu asfaltu bei veikiant tiesioginiams saulės spinduliams.

Kuo ypatingos mikroautobusų padangos?

Mikroautobusų padangos yra skirtos transporto priemonėms, kurios gabena įvairius krovinius arba keleivius. Tokių padangų reikalavimai yra aukštesni nei tų, kurios skirtos lengviesiems automobiliams, kadangi jos turi atlaikyti didesnę apkrovą. Būtent dėl šios priežasties mikroautobusai negali būti eksploatuojami su lengvųjų automobilių padangomis.

Padangos mikroautobusams yra gerokai tvirtesnės ir, dažniausiai, aukštesnės nei tos, kurios montuojamos ant lengvųjų automobilių. Mikroautobusams skirtų padangų sienelės sutvirtintos papildomais metaliniais kordais, kad apkrova ir aukštas slėgis jų nepažeistų.

Mišinys, iš kurio gaminama padanga, taip pat yra kitoks. Jis sukurtas taip, kad net ir didelę apkrovą gaunanti padanga prisitaikytų prie įvairių kelio nelygumų ir išlaikytų sukibimą visomis sąlygomis.

Loading...
Profesionali konsultacija