Barum padangos

92 pasiūlymai nuo 70,00 € iki 379,00 €

Žieminių padangų modeliai

Vasarinių padangų modeliai

Misija ir vertybės

„Bridgestone“ – tai pažangių padangų gamybos technologijų lyderė pasaulyje. Jos nuolatinių investicijų į mokslinius tyrimus ir plėtrą rezultatas – unikalūs ir visiškai nauji gaminiai, pvz.: žieminės padangos, išsiskiriančios geresniu sukibimu, degalus efektyviau naudoti padedančios padangos, kurios padidina degalų sąnaudojimo ekonomiškumą, ir saugos inovacijos, pvz., kitos kartos „RunFlat“ padangos.

„Bridgestone“ pasaulinio lygio padangas gamina beveik visų rūšių transporto priemonėms – nuo kartingo padangų, kurios yra vos 10 colių, iki 13 pėdų gigantiško spindulio padangų, skirtų žemės kasimo įrangai. Be to, „Bridgestone“ įmonė pripažinta tarptautiniu mastu, nes gamina daugybę kitų produktų, įskaitant statybines ir pramonines medžiagas, natūralų kaučiuką, pramoninį pluoštą ir tekstilę.

Naujovės

Skirtingi dalykai skirtingiems žmonėms. Kai kuriems pasaulinio masto padangos „Ecopia“, padedančios taupyti degalus, atrodo kaip techninių savybių etalonas. Kiti eksploatacines savybes apibūdina kaip komfortišką važiavimą ir universalumą ištisus metus. Tokiomis savybėmis išsiskiria „Turanza“ padangos. Nuotykių mėgėjams keliai visiškai nė motais. Jam tik rūpi, ar toli nuvažiuos sunkiai pravažiuojamais keliais „Duelers“ padangomis. O entuziastingai miniai svarbiausia, kad padangomis būtų galima vienodai gerai važiuoti tiek staigiuose posūkiuose, tiek tiesiame kelyje, kaip su legendinėmis „Potenza“. Visiškai nesvarbu, kokioms eksploatacinėms savybėms teikiate pirmenybę, „Bridgestone“ gali pasiūlyti tokias padangas, kurių techninės charakteristikos ir savybės atitiks jūsų poreikius.

Loading...
Profesionali konsultacija