Michelin padangos

654 pasiūlymai nuo 89,00 € iki 597,00 €

Žieminių padangų modeliai

Vasarinių padangų modeliai

Universalių padangų modeliai

„Michelin“ nenutrūkstamas judėjimas

Drąsus prekės ženklas

Drąsi ir laisvai mąstanti bendrovė, siekdama sėkmės, nevengia nestandartinių sprendimų, nebijo eiti savo individualiu keliu ir drąsiai tyrinėja nežinomas sritis. Todėl „Michelin“ nuolat tobulina tokius novatoriškus gaminius ir paslaugas, kaip „Vision concept“ bei „Michelin CrossClimate“ asortimentas, pirmąsias vasarines padangas, kurios pritaikytos ir sertifikuotos naudoti net ir žiemą.

Skirtasis prekės ženklas

Prekės ženklas išsiskiria aistra, ryžtingumu ir proaktyvumu. Įmonė, tvirtai laikydamasi savo vertybių, nebijo pasipriešinti ir parodyti iniciatyvą, kad apgintų savo idėjas. Pavyzdžiui, „Michelin“ yra pasiryžusi „kovoti“ su planuojamu nusidėvėjimu ir siekia užtikrinti ilgalaikį savo produkcijos našumą.

Tvirta technologijų lyderystė

Techninės inovacijos padangų gamintojai „Michelin“ padėjo augti ir tobulėti per visą įmonės veiklos istoriją.

Gaminių ir paslaugų naujovės

Padangų gamintoja „Michelin“ moksliniams tyrimams ir plėtrai kasmet išleidžia beveik 650 mln. EUR. Inovacijos – tai viena iš sudėtinių bendrovės strategijos dalių, kad savo veikla išsiskirtų iš konkurentų. Jau daugiau kaip 20 metų įmonių grupė didžiausią savo dėmesį inovacijų programose skiria tvariems mobilumo sprendimams.

Šiandien ji yra pasaulyje pirmaujanti padangų, padedančių efektyviai naudoti degalus, gamintoja ir pažangioji čempionė funkcionalumo ekonomikos, kurią sudaro paslaugos pardavimas arba gaminio naudojimas, o ne pats gaminys, srityje. „Michelin“, kurdama ir siūlydama inovatyvius gaminius bei paslaugas, sustiprina savo, kaip lyderės, poziciją, o klientams gali pasiūlyti teisingus ir patrauklius sprendimus.

Loading...
Profesionali konsultacija