Sailun Padangos

337 pasiūlymai nuo 40,00 € iki 155,00 €

Žieminių padangų modeliai

Vasarinių padangų modeliai

Universalių padangų modeliai

Gamyba, tyrinėjimų ir testavimo centrai

2002 metais įsteigta Sailun labai sparčiai ir tikslingai vystėsi, savo prioritetu iškeliant kokybę. Tokiu būdu, įmonės gaminių kokybę užtikrina žymios investicijos į gamybos procesus, tyrinėjimų ir testavimo centrus, o taip pat modernių programinių įrangų kūrimą ir įdiegimą.

  • Cjindao 400 tūkst. m2 ploto gamykla yra šalies ekonomikos ir technologijų plėtros zonoje.

  • Gamintojo tyrinėjimų ir kūrimo centre dirba daugiau nei 300 aukštos klasės specialistų.

  • Modernios, tikslios ir novatoriškos gamybos procesų, testavimo ir padangų projektavimo programinė įranga.

  • Moderni padangų apyvartos ciklo kokybės kontrolė, leidžianti stebėti padangų kokybę kiekviename gamybos etape.

TÜV kokybės ženklas

„Sailun Ice Blazer Alpine+“ yra pirmosios Kinijoje pagamintos padangos, kurioms suteiktas TÜV sertifikatas.

TÜV (Technischer Überwachungsverein) yra nepriklausoma Vokietijos testavimo ir sertifikavimo organizacija, veikianti jau daugiau nei 150 metų. Įmonė turi >1000 atstovybių visame pasaulyje. Šis sertifikatas patvirtina, kad produktas atitinka aukščiausius TÜV kokybės standartus, taip pat tai, kad jis yra saugus vartotojams.

Testuojant padangas, įvairiose kategorijoje jos buvo lyginamos tiek pagal pačios organizacijos nustatytus kriterijus, tiek pagal konkurentų produkciją: greitį, atsparumą slydimui, valdymą ir stabdymą važiuojant įvairia kelio danga, triukšmo lygį ir kt.

Kur gaminamos „Sailun“ padangos?

„Sailun“ pastatė modernias padangų gamybos gamyklas Kinijoje (Čingdao, Dongying, Šenjangas) bei Vietname ir sukūrė prekybos tinklus bei logistikos centrus Pietų Amerikoje, Europoje, Australijoje, Azijoje ir kituose regionuose, kad aprūpintų rinkas visame pasaulyje.

Ar „Sailun“ padangos kokybiškos?

Taip. „Sailun“ kokybė yra pakankamai gera už patrauklią kainą. Jei ieškote padangų, kurias norite eksploatuoti ilgiau ir turite ribotą biudžetą, tada „Sailun“ padangos yra puikus pasirinkimas. Dėl savo ilgo eksploatavimo laiko ir puikių saugumo savybių jos idealiai tinka kasdieninėms ir ilgoms kelionėms.

Loading...
Profesionali konsultacija