Universalios padangos

Universalios padangos, tai žieminių ir vasarinių padangų derinys pritaikytas eksplotavimui betkokiomis oro sąlygomis, bet kuriuo metų laiku. Šiuolaikinės universalios padangos užtikrina pakankamai gerą sukibimą tiek žiemą tiek vasarą, tačiau kaip ir kiekvienas viskam tinkantis gaminys, jos niekada nesukibs taip gerai kaip konkrečiam sezonui pritaikytos padangos. Taigi, jei neturite galimybės ar tiesiog nenorite naudoti kelių tipų padangų, geriausias pasirinkimas - universalios padangos.

Kuo ypatingos mikroautobusų padangos?

Mikroautobusų padangos yra skirtos transporto priemonėms, kurios gabena įvairius krovinius arba keleivius. Tokių padangų reikalavimai yra aukštesni nei tų, kurios skirtos lengviesiems automobiliams, kadangi jos turi atlaikyti didesnę apkrovą. Būtent dėl šios priežasties mikroautobusai negali būti eksploatuojami su lengvųjų automobilių padangomis.

Padangos mikroautobusams yra gerokai tvirtesnės ir, dažniausiai, aukštesnės nei tos, kurios montuojamos ant lengvųjų automobilių. Mikroautobusams skirtų padangų sienelės sutvirtintos papildomais metaliniais kordais, kad apkrova ir aukštas slėgis jų nepažeistų.

Mišinys, iš kurio gaminama padanga, taip pat yra kitoks. Jis sukurtas taip, kad net ir didelę apkrovą gaunanti padanga prisitaikytų prie įvairių kelio nelygumų ir išlaikytų sukibimą visomis sąlygomis.

Loading...
Profesionali konsultacija