Prekių grąžinimas

1.   Pirkėjas turi teisę atsisakyti pirkimo – pardavimo sutarties, grąžindamas prekes ir pranešdamas IĮ “Autobatai” apie tai raštu el. paštu pagalba@rataibatai.lt per 14 (keturiolika) dienų nuo prekių pristatymo dienos.

2.   Praėjus daugiau kaip 14 (keturiolika) dienų nuo prekių pristatymo dienos, prekių grąžinimas ir keitimas vykdomas vadovaujantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2001 m. birželio 11 d. Nr. 697 nutarimu patvirtintų “Mažmeninės prekybos taisyklių” 2014 m. liepos 27 d. Redakcija.

3.   Grąžinamos prekės privalo būti nenaudotos, nepažeistos, pilnai sukomplektuotos. Prekės turi būti grąžinamos toje pakuotėje, kurioje jos buvo pristatytos. Pakuotės išvaizdos pakeitimai, kurie buvo būtini norint apžiūrėti gautas prekes, nevertinami kaip esminiai prekių išvaizdos pakeitimai.

4.   Pirkėjas neturi teisės atsisakyti pirkimo – pardavimo sutarties, jeigu: prekės sugadintos, panaudotos ar iš esmės pasikeitė prekių išvaizda.

5.   Jei prekės bus nenaudotos, nepažeistos, pilnai sukomplektuotos, tada per 3 darbo dienas grąžinsime Jums pinigus, įskaitant pristatymo mokestį (išskyrus papildomas išlaidas, patirtas Jums pasirinkus ne standartinį pristatymo būdą).

6.   14 dienų persigalvojimo laikotarpis netaikomas pagal specialų užsakymą pristatytoms prekėms (ne iš elektroninės parduotuvės asortimento).

Atsiliepimai

Norėjau padėkoti už atvežtas padangas, esu labai patenkintas. Tikrai nenuvylėte!

Vaidotas, Šiauliai

Savo srities profesonalai, gerai išmano visus gamintojų ir gaminių skirtumus. Visada pasiūlo optimaliausią variantą už planuojamą biudžetą, todėl jau n-metų padangas perku tik čia. Taip pat visada džiugina greitas pristatymas.

Tomas, Plungė

Negalėjau apsispręsti kurias padangas pasirinkti, bet paskambinus man patarė labai gerai ir profesionaliai. Parinktos Padangos atitiko lūkesčius

Antonas, Klaipėda

Loading...