Žieminės padangos

Žiemą oro ir kelių sąlygos keičiasi tikrai greitai, todėl žieminės padangos turi užtikrinti jūsų saugumą esant sausam/šlapiam orui, žemai tempretūrai ar kai keliai yra slidus ir snieguoti. Žieminės padangos pasižymi išskirtiniu protektoriumi ir gumos mišiniu - jos sukurtos žiemai!

Kuo ypatingos mikroautobusų padangos?

Mikroautobusų padangos yra skirtos transporto priemonėms, kurios gabena įvairius krovinius arba keleivius. Tokių padangų reikalavimai yra aukštesni nei tų, kurios skirtos lengviesiems automobiliams, kadangi jos turi atlaikyti didesnę apkrovą. Būtent dėl šios priežasties mikroautobusai negali būti eksploatuojami su lengvųjų automobilių padangomis.

Padangos mikroautobusams yra gerokai tvirtesnės ir, dažniausiai, aukštesnės nei tos, kurios montuojamos ant lengvųjų automobilių. Mikroautobusams skirtų padangų sienelės sutvirtintos papildomais metaliniais kordais, kad apkrova ir aukštas slėgis jų nepažeistų.

Mišinys, iš kurio gaminama padanga, taip pat yra kitoks. Jis sukurtas taip, kad net ir didelę apkrovą gaunanti padanga prisitaikytų prie įvairių kelio nelygumų ir išlaikytų sukibimą visomis sąlygomis.

Loading...
Profesionali konsultacija